Anasayfa Kurumsal Showroomlarımız Ürünlerimiz Bayiliklerimiz Galeri Basında HİSARPEN Online Ödeme
 
Ürünlerimiz
 
Hazır PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

HİSARPEN, laboratuarlarında tüm kalite kontrol testlerini Avrupa standartlarında periyodik olarak, ürettiği profil sistemleri için tekrarlamaktadır.

Simülasyon Cihazı ile pencere ve kapı doğramalarının hava geçirgenliği, su geçirimsizliği ve rüzgar yüküne dayanımını yapay çevre şartları oluşturarak ölçülmektedir.

Aynı şekilde, köşe mukavement cihazında köşe kaynaklarının dayanımı ölçümlenmektedir.

Böylece Montaja Hazır PVC Kapı ve Pencere Sistemleri, kullanıcıya kusursuz teknolojinin konforunu sunmaktadır.

BALIKESİR 1. O.S.B. 8.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 15.000 m2 alan üzerinde kuruludur. Yılda 256 ton PVC Kapı Ve Pencere üretim kapasitesine sahip olan HİSARPEN A.Ş., pazardaki gelişmeleri yakından takip ederek ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürmektedir.

Firmada yapılan tüm PVC Kapı ve Pencereler, üstün Alman teknolojisi ürünü olan makinelerde üretilmektedir. Pencereyi oluşturan elemanların aynı yerde üretilmesi ve standart kalitede olması sağlamaktadır. Bu da kullanıcılara garanti ve güven vermektedir. Ayrıca ürünlerin gönderildiği ülkelerin ürün, kalite ve ambalajlama standartlarına göre ugulanmaktadır. 

Montaja Hazır PVC Kapı ve Pencereler, standart ölçülü ve değişken ölçülü olarak üretilmektedir.

Standart ve Değişken ölçülü PVC Kapı ve Pencere siparişleriniz için destek@hisarpen.com.tr e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz. 


Montaja Hazır Standart Ölçülü PVC Kapı ve Pencere Listesi

 

 
 
Her Hakkı Hisarpen 'e aittir © 2011 Site Kullanım Şartları Gizlilik