Anasayfa Kurumsal Showroomlarımız Ürünlerimiz Bayiliklerimiz Galeri Basında HİSARPEN Online Ödeme
 
Kurumsal
 
Tarihçe


PVC, Ahşap ve Mobilya Üretim sektörlerinde faaliyetini sürdüren, Balıkesir ili ve Marmara bölgesinde önemli bir pazar payı ve saygınlık edinmiş olan firmamız, Balıkesir-İzmir karayolu üzeri 3.km`de, kendi arazisi üzeri,kendi yerinde faaliyet göstermektedir. 52 yıl önce 1954 yılında marangoz atölyesi ile üretime başlamış, 1974 yılında METAL, 1994 yılında PVC KAPI-PENCERE VE MOBİLYA üretimine başlamıştır.

Günümüzde Ahşap Kapı, Mobilya ve PVC Doğrama alanında üretim yapan firmamız, 12.000 m² kapalı, 10.000 m² açık alanda üretimini sürdürmektedir. Diğer taraftan; müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız günümüzün değişen ve gelişen şartlarına ayak uydurarak, piyasalardan gelen talepleri karşılayabilmek için yeni yatırımlara da hızla devam etmekte olup bunun sonucu olarak 2004 yılında Balıkesir Organize Sanayi Bölgesindeki yeni üretim tesisi yatırımına başlayıp 2005 yılı Temmuz ayında patentli ısıcam üretimini, 2006 Nisan ayında mobilya üretimini, 2010 Nisan ayında PVC Kapı ve Pencere üretimini devreye alarak 8.000 m² kapalı alanda ve kendi entegresi olan diğer alanlarda yeni yatırımlarına devam etmektedir.

Toplam kalite yönetimi yaklaşımını prensip edinen firmamız, İMALATA YETERLİLİK, TSE, TSEK, ISO ve CE belgelerini bünyesinde bulundurup, `En İyi İmatla ve İşçilik`, `Vergi Ödemede Gösterdiği Başarı` ödüllerini alıp müşteri beklentilerini doyuma ulaştırarak kalitesini ispatlamış ve sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda kalite çalışmalarını sürdürmektedir.

HİSARPEN zengin ürün alternatifleriyle PVC, Ahşap, Mobilya ve Isıcam sektöründe müşterilerin talepleri doğrultusunda mimari, estetik ve teknolojik yaklaşımlarla her türlü yaşam alanında mükemmelliği ön planda tutarak, iyi bir ekip çalışması ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ile birlikte Balıkesir, Bandırma, Ayvalık, Akçay, Soma ve Yunanistan`daki showroomları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

İhracatın ülkemiz için olmasa olmaz şartı olduğunu ilke edinen firmamız, 2002 yılından bu yana, yurt dışına, artarak devam eden bir trend de ihracat yapmaya devam etmektedir.

Organize Sanayi Bölgesi`ndeki çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza devam ederek, ülkemiz istihdamına, üretimine ve ihracatına en iyi seviyede katkı yapmak için faaliyetlerine devam etmektedir.

 
 
Her Hakkı Hisarpen 'e aittir © 2011 Site Kullanım Şartları Gizlilik